Nazwa Bonus Aż do Wynik  
Odwiedź
Odwiedź
Odwiedź

Ruletka download

Tytuł artykułu: ruletka download celowo napisany został w języku angielskim, gdyż kasyna online oferują w większości oprogramowanie w języku angielskim. Dodatkowo ruletka download to jedna z najpopularniejszych fraz, używanych przez graczy do opisania ruletki online, którą pobieramy na komputer. Gracze często zastanawiają się czym różni się ruletka live od tzw. internet ruletka, czyli ruletki z kasyn online. Odpowiedź jest prosta – absolutnie niczym. Obydwie wersje gry to prawdziwy czad. Ruletka to w końcu najważniejsza gra w każdym kasynie. Poniżej znajdziesz najważniejsze pojęcia ruletki pochodzące z języka angielskiego.

Jednym z takich pojęć jest action player. Action player jest to osoba, która stawia duże kwoty. American roulette oraz european roulette. To dwa rodzaje ruletek. Różnią się tym, że amerykańska wersja ruletki posiada jedno dodatkowe pole, jest to podwójne zero (00). Nie trzeba więc chyba dodawać, że europejska ruletka jest o wiele lepsza, gdyż posiada tylko jedno pole, które oznacza naszą przegraną. Backtrack jest to ta część koła do ruletki, po której toczy się kulka zanim zatrzyma się na określonym polu. Bankroll to łączna suma pieniędzy, którą przeznaczamy na grę.

Big number to numer, który wypada częściej niż pozostałe numery. Chasing loses to strategia gry, która polega na tym, że z każdym przegranym zakładem zwiększa się stawkę zakładu, aż w końcu wygrana, która musi nadejść, pokryje poprzednie straty. Orphans to rodzaj zakładu. Polega on na obstawieniu trzech numerów, które leżą koło siebie na kole ruletki, a nie na stole, gdzie stawiamy zakłady. Parlay z kolei polega na tym, aby po zakończeniu danego obrotu, pozostawić wcześniejszy zakład na stole i dołożyć do niego dodatkowe żetony.

Oczywiście pojęć jest o wiele więcej, ale wymienienie ich wszystkich byłoby niemożliwe w krótkim artykule. Nie mniej jednak przedstawione tu pojęcia powinny pomóc ci w zrozumieniu niektórych zagadnień dotyczących gry w ruletkę i być może ułatwią ci dalsze poszukiwania informacji na temat tej pasjonującej gry, jaką niewątpliwie jest ruletka online.

Close